XC6135N42CMR-G
MFR.Part #
XC6135N42CMR-G
JLCPCB Part #
C2459334
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.2V 44us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS