XC6135N39BMR-G
MFR.Part #
XC6135N39BMR-G
JLCPCB Part #
C2459537
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.9V 44us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS