XC6135N38CMR-G
MFR.Part #
XC6135N38CMR-G
JLCPCB Part #
C2459413
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.8V 44us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS