XC6135N37DNR-G
MFR.Part #
XC6135N37DNR-G
JLCPCB Part #
C6030737
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.7V 44us Active Low Open Drain Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS