XC6135N37BMR-G
MFR.Part #
XC6135N37BMR-G
JLCPCB Part #
C2459502
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 3.7V 44us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS