XC6135N34BMR-G
MFR.Part #
XC6135N34BMR-G
JLCPCB Part #
C6932623
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.4V 44us Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS