XC6135N33CMR-G
MFR.Part #
XC6135N33CMR-G
JLCPCB Part #
C2459459
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.3V 44us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS