XC6135N18DMR-G
MFR.Part #
XC6135N18DMR-G
JLCPCB Part #
C2459367
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.8V 44us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS