XC6135N16BNR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6135N16BNR-G
JLCPCB Part #
C6359460
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.6V 44us Active Low Open Drain Voltage Monitor SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS