XC6135N15A9R-G
MFR.Part #
XC6135N15A9R-G
JLCPCB Part #
C2459190
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.5V 44us Active Low Open Drain Voltage Monitor XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS