XC6135N14BMR-G
MFR.Part #
XC6135N14BMR-G
JLCPCB Part #
C2464968
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 1.4V 44us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS