XC6135N13BMR-G
MFR.Part #
XC6135N13BMR-G
JLCPCB Part #
C2464976
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.3V 44us Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS