XC6135C48BMR-G
MFR.Part #
XC6135C48BMR-G
JLCPCB Part #
C6359452
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 4.8V 44us Active High Push-pull Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS