XC6135C47DMR-G
MFR.Part #
XC6135C47DMR-G
JLCPCB Part #
C2458431
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.7V 44us Active High Push-pull Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS