XC6135C42BMR-G
MFR.Part #
XC6135C42BMR-G
JLCPCB Part #
C7414436
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.2V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS