XC6135C42A9R-G
MFR.Part #
XC6135C42A9R-G
JLCPCB Part #
C2460158
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.2V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS