XC6135C39CMR-G
MFR.Part #
XC6135C39CMR-G
JLCPCB Part #
C6753934
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.9V 44us Active High Push-pull Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS