XC6135C38BMR-G
MFR.Part #
XC6135C38BMR-G
JLCPCB Part #
C2459255
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.8V 44us Active Low Push-pull Voltage Monitor SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS