XC6135C37CMR-G
MFR.Part #
XC6135C37CMR-G
JLCPCB Part #
C2458454
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.7V 44us Active Low Push-pull Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS