XC6135C35CMR-G
MFR.Part #
XC6135C35CMR-G
JLCPCB Part #
C2459127
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.5V 44us Active High Push-pull Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS