XC6135C27A9R-G
MFR.Part #
XC6135C27A9R-G
JLCPCB Part #
C6359441
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 2.7V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS