XC6135C22CMR-G
MFR.Part #
XC6135C22CMR-G
JLCPCB Part #
C2459956
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 2.2V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS