XC6135C17CNR-G
MFR.Part #
XC6135C17CNR-G
JLCPCB Part #
C6610139
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.7V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS