XC6135C17CMR-G
MFR.Part #
XC6135C17CMR-G
JLCPCB Part #
C7152547
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.7V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS