XC6135C15DMR-G
MFR.Part #
XC6135C15DMR-G
JLCPCB Part #
C2458573
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.5V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS