XC6135C15CNR-G
MFR.Part #
XC6135C15CNR-G
JLCPCB Part #
C7393066
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 1.5V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS