XC6135C15BMR-G
MFR.Part #
XC6135C15BMR-G
JLCPCB Part #
C2462893
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.5V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS