XC6135C14AMR-G
MFR.Part #
XC6135C14AMR-G
JLCPCB Part #
C2458956
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.4V 44us Active High Push-pull Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS