XC6135C13CMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6135C13CMR-G
JLCPCB Part #
C2459582
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.3V 44us Active High Push-pull Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS