XC6135C12BMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6135C12BMR-G
JLCPCB Part #
C2462880
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.2V 44us Active Low Push-pull Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS