XC6129N53ENR-G
MFR.Part #
XC6129N53ENR-G
JLCPCB Part #
C6030686
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 5.3V 50us Active Low Open Drain Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS