XC6129N47GNR-G
MFR.Part #
XC6129N47GNR-G
JLCPCB Part #
C7122282
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 4.7V 50us Active Low Open Drain Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS