XC6129N44A9R-G
MFR.Part #
XC6129N44A9R-G
JLCPCB Part #
C2457055
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 4.4V 50us Active Low Open Drain Voltage Monitor XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS