XC6129N25J7R-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6129N25J7R-G
JLCPCB Part #
C2456900
Package
USPN-4(0.9x1.2)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 2.5V 50us Active Low Open Drain Voltage Detector USPN-4(0.9x1.2) Supervisor and Reset ICs ROHS