XC6129N22D7R-G
MFR.Part #
XC6129N22D7R-G
JLCPCB Part #
C2462409
Package
USPN-4(0.9x1.2)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 2.2V 50us Active Low Open Drain Voltage Detector USPN-4(0.9x1.2) Supervisor and Reset ICs ROHS