XC6129N18DNR-G
MFR.Part #
XC6129N18DNR-G
JLCPCB Part #
C6006007
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 1.8V 50us Active Low Open Drain Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS