XC6129C51J7R-G
MFR.Part #
XC6129C51J7R-G
JLCPCB Part #
C2457747
Package
USPN-4(0.9x1.2)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 5.1V 50us Active Low Push-pull Voltage Detector USPN-4(0.9x1.2) Supervisor and Reset ICs ROHS