XC6129C49DNR-G
MFR.Part #
XC6129C49DNR-G
JLCPCB Part #
C6359342
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 4.9V 50us Active High Push-pull Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS