XC6129C45JNR-G
MFR.Part #
XC6129C45JNR-G
JLCPCB Part #
C5833953
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 4.5V 50us Active Low Push-pull Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS