XC6129C27CNR-G
MFR.Part #
XC6129C27CNR-G
JLCPCB Part #
C7122230
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 2.7V 50us Active High Push-pull Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS