XC6129C21DNR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6129C21DNR-G
JLCPCB Part #
C5833885
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 2.1V 50us Active High Push-pull Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS