XC6129C17BNR-G
MFR.Part #
XC6129C17BNR-G
JLCPCB Part #
C6753848
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 1.7V 50us Active Low Push-pull Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS