XC6127N29BNR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6127N29BNR-G
JLCPCB Part #
C6333565
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃ 1 2.9V 700mV~6V 700nA 85ms Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS