XC6127C25A7R-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6127C25A7R-G
JLCPCB Part #
C2462566
Package
USPN-4(0.9x1.2)
Description
-40℃~+85℃ 1 2.5V 42.5ms 700mV~6V 700nA Active Low Push-pull Voltage Monitor Yes USPN-4(0.9x1.2) Supervisor and Reset ICs ROHS