TY636-7.62-03P-14-00AH
Extended
Manufacturer
Toponelec
MFR.Part #
TY636-7.62-03P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2840322
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~26 1x3P 3 32A 3P 630V 7.62mm Green Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS