TY381-3.81-02P-14-00AH
Extended
Manufacturer
Toponelec
MFR.Part #
TY381-3.81-02P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2840323
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1 1 10A 16~26 1x2P 2 2P 3.81mm 300V Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS