TY141V-2.54-04P-14-00
Extended
Manufacturer
Toponelec
MFR.Part #
TY141V-2.54-04P-14-00
JLCPCB Part #
C22387831
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1 1 130V 1x4P 2.54mm 20~24 4 4P 6A Green Through Hole Plugin,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS