2ETYV-5.08-12P-14-100
MFR.Part #
2ETYV-5.08-12P-14-100
JLCPCB Part #
C22387705
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 15A 1x12P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Open Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS