2ETYV-5.08-09P-14-100
Extended
Manufacturer
Toponelec
MFR.Part #
2ETYV-5.08-09P-14-100
JLCPCB Part #
C22387704
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x9P 300V 5.08mm 9 9P Board Side/Socket - Open Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS