2ETYRM-5.08-20P-14-100
MFR.Part #
2ETYRM-5.08-20P-14-100
JLCPCB Part #
C22387697
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x20P 20 20P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS